Stránky věnované pravidelným výstavám psů

Elektronická verze katalogu je pro Vás připravená k nahlédnutí: Katalog 2015

9 komentářů u Katalog pro 20. Slezskou výstavu psů

 • Dobrý den, nevím jestli je to ještě možné opravit, ale zjistila jsem chybu u jména majitele amerického kokršpaněla Queen Daisy. U majitele chybí písmeno. Má tam být Niklaschová a né Niklachová. Nevím jestli je to důležité u vstupního listu. Děkuji a přeji pěkný den

  • Dobrý den,
   opravit to už bohužel nestihneme, protože máme katalog v tisku. Problém se vstupním listem určitě mít nebudete.

 • Dobrý den, dívala jsem se do výstavního katalogu letošní Hlučínské výstavy a zarazilo mě, že u plemene Kavalír King Charles Španěl je v jednotlivých třídách posuzováno více barev dohromady, když zvyklostí je posuzování všech 4 barevných rázů zvlášť (ČMKU, FCI). Jak to tedy s posuzováním bude?

  • Dobrý den,
   podle výstavního řádu ČMKU je plemeno Kavalír King Charles španěl na krajských výstavách posuzováno ve všech barevných variantách dohromady.
   viz: http://cmku.cz/soubory/dokumenty/437_priloha_vr_-_rozdeleni_plemen_na_vystavach.xls

   • Děkuji vám za odpověď, ale aspoň já se s takovým postupem na krajských výstavách u Kavalírů dosud nesetkala. Vždy se posuzovaly jednotlivé barvy zvlášť, mimo štěňata a dorost mohly ostatní třídy ve všech barvách ziskat Vítěze třídy a pak VT mimo mladé šli spolu o krajského vítěze psa a fenu, kteří zas postupovali do závěrečných kruhů.

 • Dobrý den.
  Odesílala jsem elektronickou verzi přihlášky na výstavu, ale v katalogu nejsme uvedeni. Přihlášku jsme také uhradili, kde se stala chyba? děkuji za odpověď Beldová.

  • Dobrý den paní Beldová,
   Vaše peníze nám dorazili a dokonce jsme Vás uváděli na stránkách jako nedohledanou platbu. Přihláška nám bohužel nedorazila, po úspěšném přihlášení by Vám měl přijít potvrzovací e-mail.
   Zašlete nám prosím na info@kynologie-kozmice.eu všechny potřebné údaje údaje a my pro Vás připravíme diplomy, posudkové listy a přiřadíme Vás do richterbooku.

   • Moc děkuji. Údaje jsem zaslala na uvedený e-mail. Prosím o zaslaní vstupního listu.Děkuji Beldová.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *